МОРИНЦІ. КУЛЬТУРА І СЕЛО
Повернутися на сайт http://moryntci-dk.io.ua/
МОРИНЦІ. КУЛЬТУРА І СЕЛО
Повернутися на сайт http://moryntci-dk.io.ua/
МОРИНЦІ. КУЛЬТУРА І СЕЛО
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
МОРИНЦІ. КУЛЬТУРА І СЕЛО

Культурний відпочинок на селі
 
ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Село Моринці

Перейти донизу 
+5
olga69
Syn_Tarasa
ромашка
Сергій К
Admin
9 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
АвторПовідомлення
Golos_pravdu




Кількість повідомлень : 13
Дата реєстрації : 30.10.2015

Село Моринці - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Село Моринці   Село Моринці - Сторінка 2 EmptyЧт 5 Лист - 18:55

Не розумію критики в свою адресу... Я думав тут на форумі обговорюються події які були нещодавно, адже серед нас баби Ванги немає щоб обговорити що буде у нас далі. Шановний адмін))) я знаю вас особисто)) і мабуть  не тільки я... ваша позиція мені зрозуміла і ваш нейтралітет також). Мені не байдуже хто буде керувати селом, бо гарний господар, достойна господа! Знаєте що я вам скажу, в історію можна потрапити 2 -ма шляхами: вляпатися (як Маломуж) і увійти як скажімо покійний Андрій Васильович. От скажіть мені будь ваша ласка, хто не давав працювати одному з команди циркача Данильченку В. В.?????? знаю одне, палиці в колеса може пхати хто завгодно! І любий дурень знає як звернутися в прокуратуру району і наблеяти про міфи Стародавньої Греції.
    Ні при якій владі для молоді не було нічого створено, вибачте я помилився БАР "Ясени"!!! це прекрасний заклад "культури та відпочинку, моралі та естетики"..... Нема ані чергування вчителів вечером, ні сільської дискотеки для молоді(а згадайте лише наш час) . Питання куди піти????? звичайно в бар... Можливо ж створити комендантський час для бару? для запобігання спивання молоді в селі, мається на увазі школярі. І не потрібно зараз мені писати що батьки самі винні, сімейне виховання і так далі. Один адмін протокол участкового і штраф батьків. Ось вам і все виховання (батьків теж треба ставити на місце деяких). При своїх роках мені туди соромно зайти по тій самій причині що сидить п'яна компанія школярів, перегинаючи мати в поверхи. Хочеться задати питання: ХТО В БАРІ ПРОДАЄ ТЮТЮН ТА АЛКОГОЛЬ НЕПОВНОЛІТНІМ????  Все це в силах нашої влади, ось тільки одне: КОМУ ЦЕ ВИГОДНО??? відповідь очевидна-нашій владі, яка вирішує долю села сидячи в парілці сауни, та світячи голими пузами))).
 Шановний адмін!!! При всій до вас повазі, якщо я кажу не правду, виправляйте, робіть зауваження мені. А тепер скажіть де я був не прав з вище вами перечитаного??? Хай живе голос правди і нехай почують мене всі Моринці!!!
Повернутися до початку Перейти донизу
Admin
Admin
Admin


Кількість повідомлень : 34
Дата реєстрації : 10.02.2013
Вік : 52
Звідки : Україна

Село Моринці - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Село Моринці   Село Моринці - Сторінка 2 EmptyЧт 5 Лист - 23:11

Питання про відпочинок нашої молоді піднімалося і раніше, і не тільки на форумі, але кому потрібні чужі діти. Якщо влада села, педколектив і батьки в цьому будуть зацікавлені, тільки тоді може буде якийсь ефект. Поки що маємо те що маємо.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://moryntci-dk.io.ua/
olga69

olga69


Кількість повідомлень : 13
Дата реєстрації : 22.02.2013
Вік : 57
Звідки : Моринці

Село Моринці - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Село Моринці   Село Моринці - Сторінка 2 EmptyЧт 5 Лист - 23:31

Нові люди прийдуть до влади в селі уже з 10 листопаду ось і треба їм поставити завдання про культурний відпочинок і зайнятість сільської молоді. Ходять діти в бар, я згідна. Але який у них вибір. При нашій молодості Будинок культури працював кожного дня до 23.00 а зараз максимум до 17.00 і то рідко. А в Будинку культури при звіті більше двох десятків гуртків які працюють тільки на папері, а в наявності? Чим більше гуртків буде при річному звіті, тим більша заробітня плата у працівників Будинку культури. А одержують вони не мало. Бібліотекарі, які рахують мертвих душ одержують до 3000, а клубні працівники від них не відстають. Роботи ніхто не требує а гроші платять. Навіщо їм чужі діти. Яке їм діло куди вони підуть і що будуть робити. Це все повинна переглянути нова влада і поставити все на свої місця.
Повернутися до початку Перейти донизу
Golos_pravdu




Кількість повідомлень : 13
Дата реєстрації : 30.10.2015

Село Моринці - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Село Моринці   Село Моринці - Сторінка 2 EmptyПт 6 Лист - 5:29

Я думаю що на кошти с/р можна придбати проектор та налаштувати кіносеанси! Це був би перший крок до поліпшення справ щодо відпочинку не тільки молоді, що скажете? Чому хтось чужий згадайте приїде і буде заробляти гроші??? Це все елементарщина!
Повернутися до початку Перейти донизу
Admin
Admin
Admin


Кількість повідомлень : 34
Дата реєстрації : 10.02.2013
Вік : 52
Звідки : Україна

Село Моринці - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Село Моринці   Село Моринці - Сторінка 2 EmptyПт 6 Лист - 15:22

Я думаю це не такі великі гроші 14 тис. і це можна було б зробить.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://moryntci-dk.io.ua/
Golos_pravdu




Кількість повідомлень : 13
Дата реєстрації : 30.10.2015

Село Моринці - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Село Моринці   Село Моринці - Сторінка 2 EmptyПт 6 Лист - 16:48

мабуть хороший проектор буде десь тисяч від 40-50
Повернутися до початку Перейти донизу
Admin
Admin
Admin


Кількість повідомлень : 34
Дата реєстрації : 10.02.2013
Вік : 52
Звідки : Україна

Село Моринці - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Село Моринці   Село Моринці - Сторінка 2 EmptyПт 6 Лист - 17:15

На такі гроші мабуть ніхто не розкошелиться.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://moryntci-dk.io.ua/
olga69

olga69


Кількість повідомлень : 13
Дата реєстрації : 22.02.2013
Вік : 57
Звідки : Моринці

Село Моринці - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Село Моринці   Село Моринці - Сторінка 2 EmptyПт 6 Лист - 17:22

Це дуже велика сума як для с/Ради. До цього треба залучати не тільки владу села а і підприємців та підприємства села.
Повернутися до початку Перейти донизу
Syn_Tarasa

Syn_Tarasa


Кількість повідомлень : 2
Дата реєстрації : 02.11.2015
Звідки : с. Моринці

Село Моринці - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Село Моринці   Село Моринці - Сторінка 2 EmptyПт 6 Лист - 18:15

Всім привіт!!! Приємно бачити, що форум живе)))) Саме перше хочу вибачитись перед Golos_pravdu, ми дійсно один одного не правильно зрозуміли, частину Ваших поглядів я розділяю, ще раз вибачте за образу. Все ж хочу ще разочок повернутися до наших горе-кандидатів і прояснити ситуацію, щоб учасники форуму знозуміли мою позицію: я ні в якому разі не підтримую Клоуна Атошника, який своїми недолугими діями в передвиборчій компанії відштовхнув від себе виборців і від інших депутатів, а як було сказано, "серед них є доволі пристойні та розумні люди". Його кандидатуру вважав м`яко кажучи БЕЗПЕРСПЕКТИВНОЮ. Та сталося так, що після виборів (гарно їх буде назвати "з усіх бід ми вибирали менше") твариш ПІАРЩИК, КЛОУН І АТОШНИК набрав 40% голосів (інфа може бути не точна, +/-), це значить, що зараз ситуація взагалі цікава і водночас трагічна: 40% виборців проти даної ситуації в Парламенті Села, 40% - це багато. І відстоюватимуть інтереси цих людей всього три депутати, якщо їх Доктор не зхаває раніше. Це ж наскільки люди хотіли змінити владу, що голосували за Володю. Надіюсь ситуація до наступних виборів зміниться і з`явиться справжній лідер (чи лідерка Very Happy )
По питанню бару "Ясени", яка комендантська година????? Ви хоч підозрюєте скільки горілки і пива випивається з 23:00 до 02:00??? Думаю ви знаєте куди йдуть батьківські мозолями зароблені гроші. Крім випивоса і курива, там присутні інші розваги, кому цікаво, можете вдень пройтися по прилеглій до бару території (бажано після вихідних в літній період), як грибами після дощу все вкрито використаними засобами контрацепції, та з іншої сторони, хай так, ніж без них Rolling Eyes Це вже хай батьки думають, де їх діти вештаються до 04:00 ранку. А Будинок Культури - це ж не модно! "Ти куди, в клюб??? Пішли краще в бар нажеремося до напівсмерті". Любов до культурного життя мають прищеплювати в першу чергу батьки, потім вже вчителі і працівники Будинку Культури, останні мають зробити так, щоб це було модно.
Може мене виправить Golos_pravdu, але по питанню
"навіщо брати на баланс бюджету сільскої ради хату чумака, аптеку і так далі???? Ви вірете в казки??? Куди б ділась хата чумака?????"
все це являється об`єктами для відмивання грошей, на хату на реконструкцію виділили енну суму грошей, Ви впевнені, що всі до останньої гривні були потрачені по призначенню. Я - НІ.
А з проектором задумка дуже не погана, але ж де взяти гроші... Може запропонувати винести на першу сесію на розгляд? Wink
Якщо кому цікаво, можу поділитися враженнями від поїздки в Білорусію (три дні там був у відрядженні, тільки сьогодні повернувся) стабільність це велика сила!!! Нам до бульбашів ще рости й рости, років так з тридцять...
Пишіть. Щастя Вам, вашим родинам і рідному селу!!! Слава Україні!
Повернутися до початку Перейти донизу
Admin
Admin
Admin


Кількість повідомлень : 34
Дата реєстрації : 10.02.2013
Вік : 52
Звідки : Україна

Село Моринці - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Село Моринці   Село Моринці - Сторінка 2 EmptyСб 7 Лист - 22:43

7 листопада 2015 року в Моринцях почала свою роботу МОБІЛЬНА СОЦІАЛЬНА СЛУЖБА. http://moryntci-dk.io.ua/s2284694/mobilna_socialna_slujba
Повернутися до початку Перейти донизу
http://moryntci-dk.io.ua/
Mister Andersen

Mister Andersen


Кількість повідомлень : 1
Дата реєстрації : 09.11.2015
Вік : 64
Звідки : Моринці

Село Моринці - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Село Моринці   Село Моринці - Сторінка 2 EmptyПн 9 Лист - 19:18

Дуже хороше діло. Якби тільки влада палиці в колеса не ставила.
Повернутися до початку Перейти донизу
Golos_pravdu




Кількість повідомлень : 13
Дата реєстрації : 30.10.2015

Село Моринці - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Село Моринці   Село Моринці - Сторінка 2 EmptyСр 18 Лист - 1:06

Доброго вам дня! Приемно бачити що наш сільський форум живе і набирае все більше та більше користувачів. Все це приемно, але сьогодні не про це... Сьогодні я хочу поговорити про одну проблему: виклик ДОКТОРА ПІЛЮЛЬКУ. Скажіть мені будь ласка, чи це мені тільки так здаеться що приїжджають швидше туди, де платять за виклик??? А до людей з "не правильним поглядом на життя" взагалі можна плювати і чхати? Я розумію що свое важливіше... Хіба не видно нашому голові села Штаньку Є. що він просто маріонетка в руках скотів? І рука ПІЛЮЛЬКІНА наскільки глибоко сидить у нього в дупі, що навіть губами його шевелить. ШКОДА ШКОДА що у нас так пройшли вибори. Добре звичайно що не пройшла псевдо-шльондра фронту з своїми кіндер-сюрпризами (якщо розуміете про що річ), але поганий і кінцевий результат. Знаете що, хотів би я побачити сільський базар на своему місці (говорю як водій), це був би самий перший крок від передвиборної ПР- гонки до справжніх справ для поліпшення благоустрою села. Чекаю на ваші коментарі)))
Повернутися до початку Перейти донизу
aleksandr

aleksandr


Кількість повідомлень : 16
Дата реєстрації : 15.03.2013
Вік : 54
Звідки : с.Моринці

Село Моринці - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Село Моринці   Село Моринці - Сторінка 2 EmptyСр 18 Лист - 15:09

Вітаю всіх жителів форуму. Чесно скажу, визивати нашого ДОКТОРА ПІЛЮЛЬКІНА мені не приходилось, але чув від людей, що це не завжди можливо. Інколи хворого привозять до лікарні і навіть там неможна знайти медичного працівника для того щоб надати першу меддопомогу. Щоб спасти людину везуть в райлікарню, і не медичним транспортом а найманим. Питання назріває само по собі. Лікарня в селі для того щоб була (для галочки)? А Штанька Євгенія і видвигали на голову як маріонетку. Він сам не має ні якої сили як голова села. Сільський базар ніби здвинули з дороги. На дорозі зосталися лиш авто покупців, але ж вони тоже роблять пробку. Голові треба подумати про парковку (я так думаю).
Повернутися до початку Перейти донизу
Golos_pravdu




Кількість повідомлень : 13
Дата реєстрації : 30.10.2015

Село Моринці - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Село Моринці   Село Моринці - Сторінка 2 EmptyСр 18 Лист - 17:18

Повністю з вами згоден aleksandr. Щодо хворого привозять до лікарні то це чиста правда (а його нема). Всі ми знаемо що він або на виборах, або на полі, де молотять, сапають, горають "приватну" його землю за рахунок агрофірми. Та на здоров'я, але до людей требе їхати, просто так ніхто лікаря не визиває. А інколи навіть і хвилини може не вистачити... Я дуже надіюсь що наш форум ці падлюки читають та роблять висновок!!! І саме головне МЕРТВІ ДУШІ пайовиків... ХТО ОТРИМУЄ ГРОШІ ЗА НЕВИКОРИСТАНІ ПАЇ?????
Повернутися до початку Перейти донизу
aleksandr

aleksandr


Кількість повідомлень : 16
Дата реєстрації : 15.03.2013
Вік : 54
Звідки : с.Моринці

Село Моринці - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Село Моринці   Село Моринці - Сторінка 2 EmptyЧт 19 Лист - 21:37

Не вже це правда, що хтось одержує гроші за не використані паї? Це питання треба піднімати не тут на форумі а в іншому місті. Може вони й читають що тут пишуть, але живуть за принципом " а Ванька слушает да ест" До одного місця їм те, що тут пишуть.
Повернутися до початку Перейти донизу
Golos_pravdu




Кількість повідомлень : 13
Дата реєстрації : 30.10.2015

Село Моринці - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Село Моринці   Село Моринці - Сторінка 2 EmptyПт 20 Лист - 1:34

Я думаю що це правда, гірка но правда. Інакше за що отримав Стьопка премію від агрофірми минулий рік ??? За те, щом менше патякав про це. А тепер порахуем, за моїми даними приблизно від 40 до 60 паїв не возтребуваних преводимо їх у гроші і маємо)))) Другий варіант: земля обробляеться, пшениця продаеться, кінцевий результат надприбутки. Ось і за що б'ється наша влада)
Повернутися до початку Перейти донизу
aleksandr

aleksandr


Кількість повідомлень : 16
Дата реєстрації : 15.03.2013
Вік : 54
Звідки : с.Моринці

Село Моринці - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Село Моринці   Село Моринці - Сторінка 2 EmptyСр 25 Лист - 20:55

Всім привіт. Ще не пройшло і місяця як відкрилася СОЦІАЛЬНА МОБІЛЬНА СЛУЖБА в Моринцях а вже сьогодні підключено інтернет INTERTELEKOM. В центрі влади на селі, в с/Раді, його немає, а звіти треба відправляти через інтернет. Не має грошей кажуть. Та що там с/Рада. Його немає ні в бібліотеці, ні в будинку культури. Ходить директор БК по селі шукає де відправити електронного листа. Оце вам знамените село Моринці.
Повернутися до початку Перейти донизу
olga69

olga69


Кількість повідомлень : 13
Дата реєстрації : 22.02.2013
Вік : 57
Звідки : Моринці

Село Моринці - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Село Моринці   Село Моринці - Сторінка 2 EmptyСр 25 Лист - 21:01

Люди добрі. У селі біля 2000 населення. Може скинимся по 50 коп. та нехай проведуть. А по гривні - той і в клубі буде. Сором. Даже пединівська бібліотека з інтернетом.
Повернутися до початку Перейти донизу
Golos_pravdu




Кількість повідомлень : 13
Дата реєстрації : 30.10.2015

Село Моринці - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Село Моринці   Село Моринці - Сторінка 2 EmptyЧт 26 Лист - 23:33

На бари-сауни є? нехай і на інтернет знайдуть як на мене!
Повернутися до початку Перейти донизу
Golos_pravdu




Кількість повідомлень : 13
Дата реєстрації : 30.10.2015

Село Моринці - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Село Моринці   Село Моринці - Сторінка 2 EmptyСб 5 Груд - 17:29

Привіт всім))) Не знаю як і казати.... Рубрика "І сміх і гріх".  Нещодавно, буквально на днях наш знаменитий воїн ато (псевдовоїн), як ви собі думаєте))), та ви навіть і не здогадуєтесь хахаха прошу вибачення, не можу втриматися від сміху, отримав по МОРДЯЦІ !!!!! Обігнавши рейсовий автобус прямо перед носом, хотів забрати пасажирів (мабуть вже їсти хочеться, раз думає про заробітки, тай баба Клава не вічна). Такого зухвальства водій автобуса стерпіти не зміг, він вийшовши з автобуса, звернувся до гнома з притензіями. В свою чергу карлик почав погрожувати якимись псевдо-зв'язками та розправою.... І ПОНЕСЛОСЯ)))) водій 2 рази заїхав по МОРДЯЦІ, ще хтось вийшов і добавив. І маламуж (не хочеться писати з великої букви) сів на сраку і поліз задки як той рак. Цілу дорогу, аж до самих Черкас мене пробирав такий сміх що і не уявити. Як кажуть у народі що посіяв той пожав! Згадаймо лише те як він сам давав стусана чоловіку який хотів підзаробити в нашому селі вантажівкою (а в нього якраз послуги були чи не найдешевші). Ось так))))
Повернутися до початку Перейти донизу
Охохох




Кількість повідомлень : 1
Дата реєстрації : 06.12.2015

Село Моринці - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Село Моринці   Село Моринці - Сторінка 2 EmptyНд 6 Груд - 21:00

Привіт усім) Хочу доповнити Golos_pravdu, так як сама знаю ситуацію за чоловіка який хотів підзаробити. Маламуж дійсно намагався дати стусанів, але сам їх отримав разом зі своїм другом)))
А з приводу бару хочу сказати, що тільки батьки повинні відповідати за дії своїх діточок, адже не вчителі їх народжували, і не вони повинні думати де ті проводять ночі. А те що ніякого відпочинку немає для молоді крім бару не повністю згідна, адже парубки в теплий період часу грають у футбол, а для панянок і дійсно не має іншого відпочинку, як похід до бару. Та й з такою кількістю молоді навіть бару забагато, так як відвідують його дуже мало людей. Раніше столики займали навіть по пятницях, а зараз і в свята всім вистачає місця. Я гадаю, що для школярів достатньо і вечорів відпочинку в школі, а в кіно до клубу вони ходити не будуть.
Повернутися до початку Перейти донизу
aleksandr

aleksandr


Кількість повідомлень : 16
Дата реєстрації : 15.03.2013
Вік : 54
Звідки : с.Моринці

Село Моринці - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Село Моринці   Село Моринці - Сторінка 2 EmptyВт 8 Груд - 22:00

Мої вітання. Да. Будинок культури заберає великі гроші з бюджету с/Ради, а роботи не видно зовсім. Особливо бібліотекарі, які рахують мертвих душ та стільці протирають. Зато заробітня плата більша ніж в голови села. І навіщо їх сидить а ж дві. Я думаю що б одній не було страшно в порожній бібліотеці. Коли це скінчится. Не вже немає куди діти грошей в с/Ради.
Повернутися до початку Перейти донизу
Admin
Admin
Admin


Кількість повідомлень : 34
Дата реєстрації : 10.02.2013
Вік : 52
Звідки : Україна

Село Моринці - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Село Моринці   Село Моринці - Сторінка 2 EmptyВт 31 Травень - 12:26

Мої вітання всім читачам і активним учасникам мого форума. Я знаю,що ні для кого не секрет хто адміністратор цього форуму. Але багато людей на мене в обіді і думають, якщо я адміністратор, то все що тут пишеться - це пишу я. Якщо так буде продовжуваться то я закрию форум. Навіщо мені ці неприємності. Також можу віддати цей форум другій людині яка погодится стати його адміністратором.
З пов. Адміністратор
Повернутися до початку Перейти донизу
http://moryntci-dk.io.ua/
Admin
Admin
Admin


Кількість повідомлень : 34
Дата реєстрації : 10.02.2013
Вік : 52
Звідки : Україна

Село Моринці - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Село Моринці   Село Моринці - Сторінка 2 EmptyПт 3 Черв - 22:15

Мої вітання. Хочу подякувати всім учасникам форуму за участь в обговоренні тем та наболілих моринських питань як адміністратор. Форум переходить до другої людини з 4.06.2016 року.
З пов. уже не Адміністратор.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://moryntci-dk.io.ua/
Admin
Admin
Admin


Кількість повідомлень : 34
Дата реєстрації : 10.02.2013
Вік : 52
Звідки : Україна

Село Моринці - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Село Моринці   Село Моринці - Сторінка 2 EmptyНд 19 Черв - 11:26

Шановний Golos_pravdu. Ви любите писати вірші? Пишіть. А на форумі села Моринці попрошу не писати свою грязну писанину, не ображати жителів села, не провокувати вражду між людьми. Всі ваші подібні вірші будуть видалені і ці також. З повагою Адміністратор.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://moryntci-dk.io.ua/
Спонсорований контент





Село Моринці - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Село Моринці   Село Моринці - Сторінка 2 Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Село Моринці
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
МОРИНЦІ. КУЛЬТУРА І СЕЛО :: Спілкуємося в форумі :: Село і люди-
Перейти до: