МОРИНЦІ. КУЛЬТУРА І СЕЛО
Повернутися на сайт http://moryntci-dk.io.ua/
МОРИНЦІ. КУЛЬТУРА І СЕЛО

Культурний відпочинок на селі

ФорумФорум  ДопомогаДопомога  КалендарКалендар  ПошукПошук  Список користувачівСписок користувачів  ГрупиГрупи  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

Частка | 

Село Моринці

Попередня тема Наступна тема Донизу 
Перейти до сторінки : 1, 2, 3  Наступне
АвторПовідомлення
Admin
Admin

Кількість повідомлень : 34
Дата реєстрації : 10.02.2013
Вік : 46

СтворюватиТема: Село Моринці   Ср 30 Жовт - 20:05

Ось ще одна тема про наше село

http://pro-vincia.com.ua/poltika/9260-chomu-morinc-dos-ne-vyarska.html
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача http://moryntci-dk.io.ua/
Сергій К

Кількість повідомлень : 5
Дата реєстрації : 11.06.2014

СтворюватиТема: Re: Село Моринці   Ср 11 Черв - 10:43

НАРОД, А ЩО СТАЛОСЯ У ВАС НА ДЕНЬ СЕЛА? ЩОСЬ ЖЕРТВ У ВАС БАГАТО. НАДІЮСЬ ВИНОВНИХ УЖЕ ЗЛОВИЛИ І ВОНИ ОТРИМАЛИ ПО ЗАСЛУЗІ...
На початок Донизу
Переглянути профіль користувача
Admin
Admin

СтворюватиТема: Re: Село Моринці   Чт 10 Лип - 0:17

Може і зловили, але гроші зроблять все по заслузі.
На початок Донизу
Admin
Admin

СтворюватиТема: Re: Село Моринці   Вт 25 Лист - 23:29

З Новим роком!
На початок Донизу
aleksandr

Кількість повідомлень : 15
Дата реєстрації : 15.03.2013
Вік : 48

СтворюватиТема: Re: Село Моринці   Пн 2 Бер - 22:31

Люди добрі. Що ж це робиться в селі. Не вже не найдеться людини, яка б успокоїла Маламужа. Те що він зараз на сході всі знають і цьго у нього не забрати такі люди герої, а те що він піариться перед жителями свого села це нікуди не годиться. Хіба він не розуміє, що головою в селі бути не так просто як він думає. Чому він бачить всих хто не так як він повертається, а те що теща торгує самогоном він і не бачить. Зрозуміло чуже видно і під лісом а на своє можна і очі закрить.
На початок Донизу
ромашка

Кількість повідомлень : 3
Дата реєстрації : 21.04.2015

СтворюватиТема: Re: Село Моринці   Вт 21 Квіт - 11:34

Доброго дня! Прошу долучитися до обговорення питання, щодо облаштування парку відпочинку, який знаходиться біля Церкви ( "за селом"). Поставити лавочки, ліхтарики, арку. А то в Моринцях ця зона ну зовсім не приваблива): Цікаво почути думки кожного. Дякую.
На початок Донизу
Admin
Admin

СтворюватиТема: Re: Село Моринці   Пт 24 Квіт - 15:52

Не зрозумів який це парк біля церкви за селом. У Моринцях за селом церкви не має.
На початок Донизу
ромашка

СтворюватиТема: Re: Село Моринці   Пн 27 Квіт - 12:09

[quote="Admin"]Не зрозумів який це парк біля церкви за селом. У Моринцях за селом церкви не має.[/quote]

"За селом" - так кажуть місцеві.... В Моринцях церква є. А сквер знаходиться , біля братської могили, магазину, якщо рухатись від Шампанії в сторону центра села Моринці то буде 2 автобусна зупинка.
На початок Донизу
Admin
Admin

СтворюватиТема: Re: Село Моринці   Вт 28 Квіт - 22:28

Да. Церква є біля братської могили. Там є не великий парк. але паркову зону зробили в центрі, за с\радою. Там дубова алея посажена знаменитими людьми, лавочки, ліхтарі, все це відноситься до музею заповідника Т.Г.Шевченка. Його відкриття можна подивитися тут https://www.youtube.com/watch?v=gBxs8YZQ7Lk і тут https://www.youtube.com/watch?v=97oGrZ0oo2U продовження.
На початок Донизу
ромашка

СтворюватиТема: Re: Село Моринці   Ср 29 Квіт - 9:50

Але було б чудово, якби в тій частині також був сквер, з лавочками, освітленням з дитячим майданчиком. Думаємо це б нікому не завадило! Оскільки саме в тій частині села зони відпочинку відсутні.
На початок Донизу
Admin
Admin

СтворюватиТема: Re: Село Моринці   Ср 29 Квіт - 22:45

Да там місце для відпочинку не погане.
На початок Донизу
aleksandr

СтворюватиТема: Re: Село Моринці   Вт 13 Жовт - 22:12

Дорогі моряни. Ми всі будемо іти на вибори щоб вибрать достойного голову і депутатів до місцевих рад. Не слухайте чужих думок, робіть свій правельний вибір. Бо говорять що ходить Зарубайко по селі міряє тиск і виливає болото на кандидата на голову с/Ради Костяного С.Я. Не слухайте того старця. Він уже своє віджив у владі. Не голгсуйте за нього як за депутата до районної ради. Він туди іде для своєї вигоди а не для вашої. Зрозумійте це. Думайте своїми мозгами а не чужими.
На початок Донизу
olga69

Кількість повідомлень : 13
Дата реєстрації : 22.02.2013
Вік : 50

СтворюватиТема: Всі на вибори   Вт 13 Жовт - 22:59

Всім привіт.
Із чотирьох кандидатів нам треба вибрати одного. Не вибирайте того який до виборів селянам задниці лиже. Возить на базар, засипає ями на дорогах, або просто лазить по селі та по базарі (як Маламуж) і всим розказує який він хороший а остальні кандидати хренові. Тому до влади не можна. Туди треба таку людину, яка добре знає цю посаду і знає як правельно вивести село із кризи і морально і матеріально. Мій вибір Костяний С.Я. Цей потягне.
На початок Донизу
Сергій К

СтворюватиТема: Re: Село Моринці   Вт 20 Жовт - 9:46

А я проголосував би за Штанька Є. Все таки молодим дорогу треба давати. А такі брехуни (Маламуж), нашому селу тільки негатив принесуть.
На початок Донизу
aleksandr

СтворюватиТема: Re: Село Моринці   Ср 21 Жовт - 18:24

Женя Штанько не погана людина але він ще молодий, як що і захоче щось поміняти на краще для людей то йому такі бандюки як Зарубай та йому подібні, які думають тільки про свою шкуру подаваючи вид біленьких і пухкеньких, не дадуть нічого зробити.
На початок Донизу
olga69

СтворюватиТема: Re: Село Моринці   Ср 21 Жовт - 18:29

Моринська банда мабуть житиме вічно. Я думаю що ні один із кандидатів нічого не зробить хорошого хоч би і як цього хотів. Це ж буде палиця в колеса Зарубайку і таким як він. Банда владу не віддасть.
На початок Донизу
Сергій К

СтворюватиТема: Re: Село Моринці   Чт 22 Жовт - 8:45

Хто не робить помилок, той не робить ні хрена.
На початок Донизу
olga69

СтворюватиТема: Re: Село Моринці   Пн 26 Жовт - 8:24

Вибрали Женю Штанька, побачимо, як буде править нова влада.
На початок Донизу
Сергій К

СтворюватиТема: Re: Село Моринці   Пн 26 Жовт - 15:22

Надіюсь, я за нього не зря голос віддав. А малий знов обісрався)
На початок Донизу
Golos_pravdu

Дата реєстрації : 30.10.2015

СтворюватиТема: Re: Село Моринці   Пт 30 Жовт - 13:25

Доброго дня)) на мою думку у нас на виборах з усіх негативів пройшов найменший. Давайте згадаемо цей казковій PR бабусям та дідусям на сільському базарі, про героїчні пригоди на фронті, про войовничі баталії, про тяжку військову долю наших патріотів... бла... бла... бла...
Це при тому всьому стоячи щовівторка на базарі. Да, таких людей також треба (ще при королівських дворах шутів ніхто не відміняв). Але люди добрі, подивіться правді у вічі, КЛОУНА до влади????? Можливо хтось зі мною не згідний, можливо хтось призабув але давайте згадаемо деякі факти: 1. Останнє місце роботи???? 2. За що живе сім'я (ніхто ж не працюючий, при тому всьому що є 2 студента)???? 3. Жалюгідна брехня передвиборної компанії нічим не підтверджена.... цих прикладів є багато. Основне те що з останнього місця роботи КЛОУНУ дали під сраку за крадіжку у лісі дров. І це наш кандидат?????  Ходячи та обливаючи Штанька Є. називаючи його піарщиком, хочеться задати питання А ЩО ЗРОБИВ ТИ???? ГАНЬБА ПСЕВДО-ВОЇНУ, МЕДАЛІСТУ АТО, просто ХВОЙДА
На початок Донизу
Syn_Tarasa

Кількість повідомлень : 2
Дата реєстрації : 02.11.2015

СтворюватиТема: Re: Село Моринці   Пн 2 Лист - 17:33

Доброго всім дня!
Насамперед хочу подякувати авторам та Adminу за створення цього сайту, нарешті ми дїйшли до того рівня, коли наше видатне село має свій сайт та ще й живий форум, де кожен може висловити свою думку і почути інших. Це дійсно заслуговує похвали, шкода, що мало користувачів, надіюсь найближчим часом їх ставатиме більше. Я раніше кілька разів відвідував цей сайт, але низька активність не примушувала реєструватися, та прочитавши останні повідомлення стосовно виборів Голови та депутатів до Сільської Ради, осторонь залишатись не зміг Very Happy
Насамперед хочу звернутися до Golos_pravdu:
при реєстрації для тупих Адміністрація сайту пише
Реєструючись на форумі ви зобов'язуєтесь:

1. Не вживати нецензурні висловлювання
2. Не ображати інших користувачів форума або ворожо ставитись до них
3. Не подавати оголошень, які суперечать чинному законодавству України чи правилам етики
4. Не пропагувати у форумі [i][b]політичну[/b][/i], релігійну, національну, расову ворожість, насильство і тому подібне

Але я так розумію, що на цьому форумі уникнути нецензурних висловлювань, не ображати користувачів, не зачіпати (пропагувати) політичних діячів не вийде Very Happy

Прочитавши вище написане, можу сказати, що піарщика Маламужа знають всі, але його і боїться наша корумпована влада, яка і цього разу взяла верх... Не розумію тільки чому Женя Штанько з ними зв`язався, в нього ж світла молода голова з масою цікавих підприємницьких ідей. Він міг би й сам чудово справлятися, але тепер сивий покровитель буде смикати за ниточки....
А повідомлення Golos_pravdu вважаю пропагандою минулої і теперішньої корумпоапної влади, а автора "Golos_pravdu" його "ХВОЙДОЮ" Embarassed  (прошу Адміністрацію вибачити за ненормативне слово, але ж воно вже було вжите раніше) Laughing Laughing Laughing
Люди пам`ятайте: Україна починається з вас: з родини, з вулиці, з села, з райцентра, з області. Може вже час щось робити, а не бути вдоволеним що є: вам кістку кинули як собаці, а ви й раді, город пообіцяли виорати, комусь сотню-другу дадуть, а когось навпаки залякують, що лікарню закриють, що будете помирати і ніхто не допоможе (на це старі люди гарно ведуться). Та все це засоби, у вас заберуть більше. НЕ ПРОДАВАЙТЕСЯ!!!!!
На початок Донизу
Golos_pravdu

СтворюватиТема: Re: Село Моринці   Вт 3 Лист - 1:19

Доброго дня!!! Враховуючи всі притензії
(1. Не вживати нецензурні висловлювання
2. Не ображати інших користувачів форума або ворожо ставитись до них
3. Не подавати оголошень, які суперечать чинному законодавству України чи правилам етики
4. Не пропагувати у форумі [i][b]політичну[/b][/i], релігійну, національну, расову ворожість, насильство і тому подібне)я зробив висновок що мене просто не так зрозуміли! Давайте розставим крапки над "і". Насамперед ви повинні розуміти шановний Syn_Tarasa, що при реєстрації для ТУПИХ написано не ображати і так далі і тому подібне.... До вас запитання: кого я образив з учасників форуму???? Де була пропаганда???? (вибори відбулися не 30 жовтня в день публікації мого запису, а з цього слідує що це вже не агітація ). Отже як вияснилось порушуєте правила форуму саме ви. Нам з вами нічого ділити, і ображати  Вас мені немає  сенсу , ні бажання. Я думаю що ми з вами порозуміємся і далі ви зрозумієте чому.
   Дивіться, віходячи з моєї статті ви зробили не правильній висновок. Я НЕ ПІДТРИМУЮ нашу корумповану владу "тіней", я не підтримую ДОКТОРА ПІЛЮЛЬКУ (особливо його) і маріонеток його я також не підтримую)))
   поясніть мені не досить такому як ви висловились вище розумному, своїм ясним розумом навіщо брати на баланс бюджету сільскої ради хату чумака, аптеку і так далі???? Ви вірете в казки??? Куди б ділась хата чумака????? А ви не думаєте про утримання цієї культурної спадщини, про перекриття її, ви  взагалі читали програму  кандидатів??? Зрозумійте мене правильно, придумувати байки не моя задача. А тепер про нову владу: ЯКА В ДІДЬКА НОВА ВЛАДА???????? кому ви вірите про закриття лікарні. Згадайте про нашого останнього голову села, його також призначили (ще в бані) головою і що, була шанована людина а став Степаном. Я думаю що це знову той самий сценарій і вертаючись до попередньої статті повторюсь:на мою думку у нас на виборах з усіх негативів пройшов найменший (хоча я і не голосував за нього)
  Шановній Syn_Tarasa надалі говорячи що хтось "тупий", переконайтесь у своїй правоті, та повторіть правила форуму щом не виглядати голословно та безглуздо. Нівякому разі не ображайтесь на мене, чекаю на вашу відповідь та готовий до культурних  дискусій!!! Щастя та добра всім Вам)))))))
На початок Донизу
Admin
Admin

СтворюватиТема: Re: Село Моринці   Ср 4 Лист - 17:46

Доброго дня всім користувачам форуму.
Моє прохання до всіх, не використовуйте нецензурної лексики на форумі. На далі такі написи буду видаляти. Давайте будемо поважати один одного. Дякую.
На початок Донизу
Golos_pravdu

СтворюватиТема: Re: Село Моринці   Ср 4 Лист - 21:52

Нема проблем адмін))))
 Що до "його боїться наша корумпована влада...." як сказав шановний Syn_Tarasa. Знаєте що я скажу: його так боїться наша сільська влада рівно стільки, скільки бояться Ляшка у ВР хаха)). Горе-військовий (а ви знаєте за кого говориться) схожий на муху яка впала у відро з... скажімо водой)))) тільки викликає посмішку. Знаєте всі приказку: "Застав дурня Богу молитись..." А тепер уявімо "ветерана" при владі... Сільський бюджет просто ахне від його ідей. Була б моя воля, поїхав би ПІАРЩИК разом з ДОКТОРОМ ПІЛЮЛЬКОЮ за Льоньою Черновецьким в Ізраєль і там би наводили порядок)))). Ви тільки задумайтесь, окрім псевдо-вояки навіть депутати його не пройшли, а серед них є доволі пристойні та розумні люди. Одним словом капітан втопив не тільки корабель , а і свій екіпаж!!!
На початок Донизу
Admin
Admin

СтворюватиТема: Re: Село Моринці   Чт 5 Лист - 18:25

Шановний Golos_pravdu.
Громада села вибирала для себе владу. Вибори пройшли. Влада вибрана. Будемо жити і самі побачимо правельно ми вибрали чи ні. Все таки були голоси і за Штанька, і за Маламужа, і за Костяного навіть за Милокостого. У кожного своє мислення що до голови с/Ради.

На початок Донизу
Спонсируемый контент

СтворюватиТема: Re: Село Моринці   

На початок Донизу

Село Моринці
Попередня тема Наступна тема На початок 
Сторінка 1 з 3Перейти до сторінки : 1, 2, 3  Наступне

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
МОРИНЦІ. КУЛЬТУРА І СЕЛО :: Спілкуємося в форумі :: Село і люди-
Перейти до: